Finalisten voorleeswedstrijd bekend; Daimy en Lucia winnen de wedstrijd!

Els HuismanAlgemeen of Social Schools

Vandaag zijn de winnaars van de Voorleeswedstrijd op de Regenboog bekend geworden!

De finale is vanmorgen gehouden. Het was bijzonder spannend! Eerst streden de winnaars van de groepen 4, 5 en 6 tegen elkaar. Vier meiden deden hun uiterste best om hun fragment als mooiste voor te lezen. Best lastig met zo’n groot publiek voor je en een onafhankelijke jury.

Evalin, Lucia, Puck en Angel deden hun best om zo duidelijk en mooi mogelijk voor te lezen. Daarbij letten ze goed op hun stemgebruik en het contact met het publiek. Het was heel spannend maar toch lukte het hen goed om op hun gemak voor te lezen. Dat was echt knap! Uiteindelijk heeft de jury unaniem besloten dat drie van hen samen de tweede plaats moesten delen en dat er echt één als beste uit de bus kwam. Zo werd Lucia uit groep 4  de winnaar en kreeg zij de oorkonde uitgereikt.img_3927

De volgende ronde ging tussen de winnaars van de groepen 7 en 8. Weer twee meiden. Daimy en Kyra gingen voor de finale. Allebei zijn het heel goede voorlezers. Hierdoor was het voor de jury beslist geen eenvoudige taak om de goede keuze te maken. Uiteindelijk is Daimy als winnaar uit de bus gekomen. Zij gaat door naar de volgende ronde. In het voorjaar is er weer een wedstrijd tussen de winnaars van de verschillende scholen uit Ridderkerk. Daar vertegenwoordigt Daimy onze school. We wensen haar veel succes!img_3994

De jury bestond uit deskundigen op leesgebied. Onze ondersteuner bij het lezen juf Adri Sterk, twee voorleesoma’s die onze kleuters elke week voorlezen: Vera Bezemer en Corry Christiaans, verder als vanouds onze bibliotheekjuf Jeannet Zeggelaar, leerlingen uit een andere bouw: Maud van Herk en Myshaila Angela en als voorzitter van de jury onze directrice Nel van den Herik. Fijn dat zij hun medewerking aan dit evenement wilden verlenen. img_3954

Met het nieuwe lied Voor altijd Jong, verliet iedereen weer de zaal. Het was weer gezellig, als vanouds…..