Foto’s informatieavond en -markt 3 september

Nel van den HerikAlgemeen of Social Schools

Maandagavond 3 september hielden we onze jaarlijkse informatieavond in alle groepen. Dit jaar hadden we ook een aantal partners van onze school uitgenodigd voor de informatiemarkt in de hal. Het was een goedbezochte avond, waar ieder kennis kon maken met en informatie kon vragen aan de Ouderraad, Medezeggenschapsraad (MR), Kinderopvang SKR, De Blazersbende van Muziekvereniging Harmonie Slikkerveer, de schoolcontactpersoon van het Wijkteam, de logopediste van logopediepraktijk ‘De Praatstoel’, de kinderoefentherapeuten van Kid&Fit, de Brede School en de jeugdverpleegkundige van het CJG. Bedankt voor uw komst en interesse ouders! Bedankt voor jullie aanwezigheid en medewerking ‘partners’! Samen voor een kleurrijke groei!

Deze diashow vereist JavaScript.