Restaurant ‘Het Hapje’ is geopend!

Nel van den HerikAlgemeen of Social Schools

RESTAURANT ‘HET HAPJE!’ IS GEOPEND.

 In groep 8 staat het thema ‘Pop up restaurant’ centraal en de leerlingen hebben de afgelopen weken hard gewerkt aan het eindproduct, de zgn. sociaal culturele praktijk. Er is friet gebakken voor een aantal groepen, er zijn koekjes gemaakt en er is taart bereid voor leerlingen en leerkrachten. Met een startkapitaal, verzorgd door de Ouderraad, konden deze lekkernijen tegen betaling worden aangeschaft.

Dinsdag 3 maart is in de hal van onze school, na een speech en d.m.v. het doorknippen van een lint, restaurant ‘Het Hapje’ feestelijk geopend. Ook knalden party poppers door de school.

Het restaurant ging voor de gasten om 11.00 uur open en het liep echt super snel vol. Bijna alle stoelen waren bezet en de klanten keken heel tevreden. De koks, obers en gastheren werkten hard en goed in de keuken om de gasten tevreden te houden. In de keuken werden de drankjes vakkundig ingeschonken door twee barmannen, terwijl er een leuk achtergrondmuziekje klonk.

Het restaurant, volledig gerund door groep 8, is de komende twee weken open. Het is nu al een groot succes!